K Nechorám do sklepa 2018
23. června 2018

K Nechorám do sklepa 2018

Nechorské sklepy opět otevřeme 23. 6. 2018

Nechorští vinaři vás zvou na 9. ročník tradičních letních otevřených sklepů do vinařské vesničky Nechory. Členové Spolku vám tradičně v sobotu od 10 do 19 hodin nabídnou k ochutnávce svá nejlepší vína ročníku 2017, ale nejen ta. Nechorské sklepní uličky i zelené vinohrady vás opět okouzlí svou slunečnou, letní a pohodovou atmosférou. 

Přijďte si s námi užít téměř prázdninovou ať už se svou rodinou, přáteli nebo známými a prožijte příjemný slunečný den s Nechorskými vinaři!

Po celý den bude otevřeno 21 sklepů Nechorských vinařů. Označeny budou žlutou vlajkou spolku a číslem. S orientací vám pomůže mapka v Průvodci.

  • Pro ubytované mimo Nechory nebo přespolní bude po stále stejných trasách jezdit NECHORSKÝ EXPRES. Ráno z Hodonína přes Dolní Bojanovice do Nechor, pak z Velkých Bílovic přes Moravský Žižkov opět do Nechor a nakonec z vlakového nádraží Břeclav přes Hrušky a Moravskou Novou Ves do Nechor. Využijte možnost dopravy zdarma a vyzkoušejte ubytování i v těchto lokalitách! Tipy na ubytování najdete na našem webu v sekci Ubytování...
  • O vaše pohodlí se postarají zájezdní vinné sklepy s teplým jídlem a prodejci rychlého občerstvení.
  • Vylosovaní výherci volných vstupenek na tuto akci budou mít v sobotu jedinou příležitost svou výhru uplatnit. Jejich jména jsou zveřejněna na úvodu našeho webu.
  • Pro aktuální informace sledujte naše webové stránky i Facebook a Instagramu.

PŘEDPRODEJ "K NECHORÁM DO SKLEPA 2018" BUDE SPUŠTĚN 1. 3. 2018!

nechory2017 05 web

loga partneri

Kontaktní e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

A již nyní se na vás těšíme na našich dalších akcích!

  • 23. 6. 2018 - K Nechorám do sklepa 2018 - 9. ročník
  • 24. 11. 2018 - K Nechorám do sklepa 2018 ... za mladým vínem - 4. ročník

23. 6. 2018 - K Nechorám do sklepa 2018 - 9. ročník

Jihomoravské sklepní uličky se stávají fenoménem doby a naše nechorské patří mezi ty nejzajímavější. Kvalitním vínem a jeho osobitou prezentací usilujeme o to, aby si každý návštěvník vytvořil k vínu vztah a rád se vracel nejen k nám do Prušánek. V průběhu roku se naši členové podílejí v Nechorách na akcích, jejichž cílem je udržení tradic zděděných po předcích. Vyvrcholením jsou dvě akce našeho spolku, a to červnová K Nechorám do sklepa a listopadová K Nechorám do sklepa za mladým vínem.

Během každé akce je již tradičně otevřeno kolem 21 sklepů, v nichž hospodaří členové Spolku Nechorští vinaři.