K Nechorám do sklepa 2017
24. června 2017

K Nechorám do sklepa 2017

Nechorské sklepy opět otevřeme 24. 6. 2017

Nechorští vinaři vás zvou na již 8. ročník letních otevřených sklepů do vinařské vesničky Nechory. Členové Spolku vám tradičně v sobotu od 10 do 19 hodin nabídnou k ochutnávce svá vína, a to nejen ročníku 2016. Nechorské sklepní uličky vás opět okouzlí svou komorní a pohodovou atmosférou. Své sklepy letos poprvé otevřou i tři noví členové Spolku.

Pokladna bude letos nově otevřena v Obecním sklepě i v pátek večer od 19:00 do 20:00 h. - v sobotu ráno tak budete moci vyrazit se skleničkou v ruce rovnou mezi sklepy a navíc se vyhnete ranní tlačenici.

Přijďte si s námi užít letní sluníčko a vinné osvěžení ať už s rodinou, přáteli nebo známými a prožijte příjemný den s Nechorskými vinaři!

Po celý den bude otevřeno 20 sklepů Nechorských vinařů. Označeny budou žlutou vlajkou spolku a číslem. S orientací vám pomůže mapka v Průvodci.

  • Pro ubytované mimo Nechory nebo přespolní bude po stále stejných trasách jezdit NECHORSKÝ EXPRES. Ráno z Hodonína přes Dolní Bojanovice do Nechor, pak z Velkých Bílovic přes Moravský Žižkov opět do Nechor a nakonec z vlakového nádraží Břeclav přes Hrušky a Moravskou Novou Ves do Nechor. Využijte možnost dopravy zdarma a vyzkoušejte ubytování i v těchto lokalitách! Tipy na ubytování najdete na našem webu v sekci Ubytování...
  • O vaše pohodlí se postarají zájezdní vinné sklepy s teplým jídlem a prodejci rychlého občerstvení.
  • Vylosovaní výherci volných vstupenek na tuto akci budou mít v sobotu jedinou přiležitost svou výhru uplatnit. Jejich jména jsou zveřejněna na úvodu našeho webu.
  • Pro aktuální informace sledujte naše webové stránky i Facebook.

IMG 4329

loga partneri

Kontaktní e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

A již nyní se na vás těšíme na našich dalších akcích!

  • 25. 11. 2017 - K Nechorám do sklepa 2017 ...za mladým vínem - 3. ročník
  • 23. 6. 2018 - K Nechorám do sklepa 2018 - 9. ročník
  • 24. 11. 2018 - K Nechorám do sklepa 2018 ... za mladým vínem - 4. ročník

25. 11. 2017 - K Nechorám do sklepa... za mladým vínem - 3. ročník

Jihomoravské sklepní uličky se stávají fenoménem doby a naše nechorské patří mezi ty nejzajímavější. Kvalitním vínem a jeho osobitou prezentací usilujeme o to, aby si každý návštěvník vytvořil k vínu vztah a rád se vracel nejen k nám do Prušánek. V průběhu roku se naši členové podílejí v Nechorách na akcích, jejichž cílem je udržení tradic zděděných po předcích. Vyvrcholením jsou dvě akce našeho spolku, a to červnová K Nechorám do sklepa a listopadová K Nechorám do sklepa za mladým vínem.

Během každé akce je již tradičně otevřeno kolem 20 sklepů, v nichž hospodaří členové Spolku Nechorští vinaři.