K Nechorám do sklepa 2017
... za mladým vínem
25. listopadu 2017

K Nechorám do sklepa 2017... za mladým vínem

Nechorské sklepy opět otevřeme 25. 11. 2017

Nechorští vinaři vás zvou na již 3. ročník podzimních otevřených sklepů do vinařské vesničky Nechory. Členové Spolku vám tradičně v sobotu od 10 do 19 hodin nabídnou k ochutnávce svá mladá vína ročníku 2017, ale nejen ta. Nechorské sklepní uličky vás opět okouzlí svou komorní a pohodovou atmosférou. Své sklepy letos poprvé otevřou i tři noví členové Spolku.

Přijďte si s námi užít téměř předvánoční atmosféru ať už s rodinou, přáteli nebo známými a prožijte příjemný podzimní den s Nechorskými vinaři!

Po celý den bude otevřeno 21 sklepů Nechorských vinařů. Označeny budou žlutou vlajkou spolku a číslem. S orientací vám pomůže mapka v Průvodci.

  • Pro ubytované mimo Nechory nebo přespolní bude po stále stejných trasách jezdit NECHORSKÝ EXPRES. Ráno z Hodonína přes Dolní Bojanovice do Nechor, pak z Velkých Bílovic přes Moravský Žižkov opět do Nechor a nakonec z vlakového nádraží Břeclav přes Hrušky a Moravskou Novou Ves do Nechor. Využijte možnost dopravy zdarma a vyzkoušejte ubytování i v těchto lokalitách! Tipy na ubytování najdete na našem webu v sekci Ubytování...
  • O vaše pohodlí se postarají zájezdní vinné sklepy s teplým jídlem a prodejci rychlého občerstvení.
  • Vylosovaní výherci volných vstupenek na tuto akci budou mít v sobotu jedinou příležitost svou výhru uplatnit. Jejich jména jsou zveřejněna na úvodu našeho webu.
  • Pro aktuální informace sledujte naše webové stránky i Facebook.

31 mlade2016

loga partneri

Kontaktní e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

A již nyní se na vás těšíme na našich dalších akcích!

  • 23. 6. 2018 - K Nechorám do sklepa 2018 - 9. ročník
  • 24. 11. 2018 - K Nechorám do sklepa 2018 ... za mladým vínem - 4. ročník

25. 11. 2017 - K Nechorám do sklepa... za mladým vínem - 3. ročník

Jihomoravské sklepní uličky se stávají fenoménem doby a naše nechorské patří mezi ty nejzajímavější. Kvalitním vínem a jeho osobitou prezentací usilujeme o to, aby si každý návštěvník vytvořil k vínu vztah a rád se vracel nejen k nám do Prušánek. V průběhu roku se naši členové podílejí v Nechorách na akcích, jejichž cílem je udržení tradic zděděných po předcích. Vyvrcholením jsou dvě akce našeho spolku, a to červnová K Nechorám do sklepa a listopadová K Nechorám do sklepa za mladým vínem.

Během každé akce je již tradičně otevřeno kolem 20 sklepů, v nichž hospodaří členové Spolku Nechorští vinaři.