K Nechorám do sklepa 2019
22. června 2019

K Nechorám do sklepa 2019

Nechorské sklepy opět otevřeme 22. 6. 2019

Nechorští vinaři vás zvou na jubilejní 10. ročník tradičních letních otevřených sklepů do vinařské vesničky Nechory. Členové Spolku vám v sobotu od 10 do 19 hodin nabídnou k ochutnávce svá nejlepší vína ročníku 2018, ale nejen ta. Nechorské sklepní uličky i zelené vinohrady vás opět okouzlí svou slunečnou, letní a pohodovou atmosférou.

Přijďte si s námi užít téměř prázdninovou náladu, ať už se svou rodinou, přáteli nebo známými a prožijte příjemný slunečný den s Nechorskými vinaři!

Po celý den bude otevřeno nejméně 22 sklepů Nechorských vinařů. Označeny budou žlutou vlajkou spolku a číslem. S orientací vám pomůže mapka v Průvodci.

  • Pro ubytované mimo Nechory nebo přespolní bude po stále stejných trasách jezdit NECHORSKÝ EXPRES. Ráno z Hodonína přes Dolní Bojanovice do Nechor, pak z Velkých Bílovic přes Moravský Žižkov opět do Nechor a nakonec z vlakového nádraží Břeclav přes Hrušky a Moravskou Novou Ves do Nechor. Využijte možnost dopravy zdarma a vyzkoušejte ubytování i v těchto lokalitách! Tipy na ubytování najdete na našem webu v sekci Ubytování...
  • O vaše pohodlí se postarají v řadě stánků prodejci rychlého občerstvení, v restauraci pod pergolou Vinných sklepů U Jeňoura, v penzionu Nechorka atd.
  • Vylosovaní výherci volných vstupenek na tuto akci budou mít v sobotu jedinou příležitost svou výhru uplatnit. Jejich jména jsou zveřejněna na úvodu našeho webu.
  • Pro aktuální informace sledujte naše webové stránky i Facebook a Instagramu.

10 nechory2018.jpg

loga partneri

Kontaktní e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

A již nyní se na vás těšíme na našich dalších akcích!

  • 23. 11. 2019 - K Nechorám do sklepa za mladým vínem

22. 6. 2019 - K Nechorám do sklepa 2019

Jihomoravské sklepní uličky se stávají fenoménem doby a naše nechorské patří mezi ty nejzajímavější. Kvalitním vínem a jeho osobitou prezentací usilujeme o to, aby si každý návštěvník vytvořil k vínu vztah a rád se vracel nejen k nám do Prušánek. V průběhu roku se naši členové podílejí v Nechorách na akcích, jejichž cílem je udržení tradic zděděných po předcích. Vyvrcholením jsou dvě akce našeho spolku, a to červnová K Nechorám do sklepa a listopadová K Nechorám do sklepa za mladým vínem.

Během každé akce je již tradičně otevřeno kolem 22 sklepů, v nichž hospodaří členové Spolku Nechorští vinaři.