K Nechorám do sklepa 2018... za mladým vínem
24. listopadu 2018

K Nechorám do sklepa 2018... za mladým vínem

Nechorské sklepy opět otevřeme 24. 11. 2018

Nechorští vinaři vás zvou na 4. ročník podzimních otevřených sklepů do vinařské vesničky Nechory. Členové Spolku vám tradičně v sobotu od 10 do 19 hodin nabídnou k ochutnávce svá mladá vína ročníku 2018, ale i vína ročníků dřívějších. Nechorské sklepní uličky vás jistě okouzlí svou pohodovou  předvánoční atmosférou. 

Přijďte si s námi užít předvánoční atmosféru, ať už se svou rodinou, přáteli nebo známými a prožijte příjemný listopadový den s Nechorskými vinaři!

Po celý den bude otevřeno 22 sklepů Nechorských vinařů. Označeny budou žlutou vlajkou spolku a číslem. S orientací vám pomůže mapka v Průvodci.

  • Pro ubytované mimo Nechory nebo přespolní bude po stále stejných trasách jezdit NECHORSKÝ EXPRES. Ráno z Hodonína přes Dolní Bojanovice do Nechor, pak z Velkých Bílovic přes Moravský Žižkov opět do Nechor a nakonec z vlakového nádraží Břeclav přes Hrušky a Moravskou Novou Ves do Nechor. Využijte možnost dopravy zdarma a vyzkoušejte ubytování i v těchto lokalitách! Tipy na ubytování najdete na našem webu v sekci Ubytování...
  • O vaše pohodlí se postarají v řadě stánků prodejci rychlého občerstvení, v restauraci pod pergolou Vinných sklepů U Jeňoura, v penzionu Nechorka atd.
  • Vylosovaní výherci volných vstupenek na tuto akci budou mít v sobotu jedinou příležitost svou výhru uplatnit. Jejich jména jsou zveřejněna na úvodu našeho webu.
  • Pro aktuální informace sledujte naše webové stránky i Facebook a Instagramu.

02 mlade2017

loga partneri

Kontaktní e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

A již nyní se na vás těšíme na našich dalších akcích!

  • 24. 11. 2018 - K Nechorám do sklepa 2018 ... za mladým vínem - 4. ročník

24. 11. 2018 - K Nechorám do sklepa 2018... za mladým vínem

Jihomoravské sklepní uličky se stávají fenoménem doby a naše nechorské patří mezi ty nejzajímavější. Kvalitním vínem a jeho osobitou prezentací usilujeme o to, aby si každý návštěvník vytvořil k vínu vztah a rád se vracel nejen k nám do Prušánek. V průběhu roku se naši členové podílejí v Nechorách na akcích, jejichž cílem je udržení tradic zděděných po předcích. Vyvrcholením jsou dvě akce našeho spolku, a to červnová K Nechorám do sklepa a listopadová K Nechorám do sklepa za mladým vínem.

Během každé akce je již tradičně otevřeno kolem 21 sklepů, v nichž hospodaří členové Spolku Nechorští vinaři.